אנחנו מזמינים את כולכם לחגוג איתנו את אירועי אסיף ביום עיון מיוחד!

איגוד מקצועות האנימציה מזמין את כולם לחגוג את פסטיבל האנימציה השנתי.

בתאריך 12.8, יום ראשון, יתקיים בסינמטק תל-אביב ארוע נוסף בחסות איגוד מקצועות האנימציה, הכולל מפגשים עם ארבעה אמנים מובילים.

 את החגיגה נפתח בהרצאה החשובה:

“ברוכים הבאים לעולם האמיתי” מפי דורון מאיר, אנימטור ובמאי אנימציה ותיק, מחבר הספר המכניקה של המוזה וחבר בוועד איגוד מקצועות האנימציה. ההרצאה היא הגרסה המורחבת והמלאה של ההרצאה הקצרה יותר שהעברנו השנה במכללות השונות.

ההרצאה נועדה להקנות כלים שימושיים להצלחה בפן המעשי והעסקי של עולם האנימציה: איך מוצאים עבודה, איך מתמחרים, איך בונים הסכם עבודה רציני ויעיל, ומה הדרך לחתור להצלחה מצקועית וכלכלית.

מומלץ במיוחד לכל מי שאלה הן שנותיו הראשונות בתעשיית האנימציה הישראלית!

מיד לאחר מכן תתקיים ההרצאה:

תיעוד אנימציה ואנימציה תיעודית: התפתחויות בחוויה התיעודית העכשווית מפי ניעה ארליך  דוקטורנטית באוניברסיטת אדינבורו במחלקה לתולדות האמנות וחוקרת אנימציה תיעודית בעידן הניו-מדיה. ניעה אצרה את תכנית האנימציה התיעודית לפסטיבל הסרטים הבינלאומי באדינבורו ב 2011 וכותבת בתחומי האנימציה והתיעוד באמנות עכשווית.

ניעה תסביר מדוע וכיצד תחום האנימציה התיעודית מתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות. מה ניתן להבין על התרבות העכשווית, על ייצוגים מתפתחים של מציאויות משתנות, ועל האופן בו אנו עוסקים במידע דרך אנימציה תיעודית. ההרצאה תעסוק במציאויות מונפשות, במשחקים תיעודיים ובאיך צורות תיעוד אמנותיות ואקספרמנטליות באנימציה משפיעות ומשנות את קונספט התיעוד של ימינו ואת תפקידו של הקהל הצופה.

לאור ההצלחה והביקוש הרב נקיים שוב את כיתת האמן המרתקת של JP Vine ולואי קר.

כיתת אמן עם JP Vine

שימו לב: זוהי הזדמנות אחרונה לשמוע וללמוד מג’יי-פי טרם עזיבתו והצטרפותו לאולפני “פיקסאר”!

ג’יי-פי ווין  שימש במשך שנים כבימאי אנימציה והסטוריבורד בסטודיו “ארדמן”. הוא ביים סטוריבורדים לעונה השניה בסדרת האנימציה זוכת האמי Shaun The Sheep, ועבד כאמן סטורי בכיר בסרט החדש מבית ארדמן  The Pirates! Band of Misfits. בכיתת האמן יספר JP על תהליך העבודה בסרט, ואף ידגים בזמן אמת את שיטות העבודה שלו, על מנת לאפשר למשתתפים הזדמנות נדירה ללמוד מנסיונו היחודי.

סיום המפגש יוקדש לשאלות ותשובות.

“הסרטים שבתוכנו” הרצאה של לואי קר

לואי קר הוא במאי, איש ארט ואמן סטוריבורד מהמובילים בעולם. הוא השתתף בהפקות בינלואומיות (ביניהן סרטי Harry Potter) ביים פרסומות בתעשיית הפרסום באירופה, והשתתף בהפקות רבות של ה –BBC.

הרצאתו המקוצרת של לואי סחפה את הקהל במפגש הקודם, ואנו שמחים להציע לכם הזדמנות לשמוע אותה במלואה. ההרצאה עוסקת בהבעת רגש בסרטים, ובמהלכה יסביר לואי על הכוחות המניעים אותנו, הרגשות שפועלים בנו ועל ביטוי הכוחות וההתנהגויות האלה בדמויות המוכרות לנו מסרטי  אולפן האנימציה “פיקסאר”.

* * *

לוח הזמנים:

9:00 – 9:30 התכנסות והרשמה

9:30 – 10:45 אסיף – פנורמה סטודנטים

11:00 – 12:30 “ברוכים הבאים לעולם האמיתי” (דורון מאיר)

12:45 – 14:15 “תיעוד אנימציה ואנימציה תיעודית” (ניעה ארליך)

14:15 – 15:15 הפסקת צהריים

15:15 – 16:45 “סטוריבורדינג לאנימציה” (ג’יי-פי ויין)

17:00 – 18:30 “הסרטים שבתוכנו” (לואי קר)

בשעה 19:00 תחל ההקרנה המרכזית של אסיף, שתסתיים כמדי שנה בטקס חלוקת הפרסים.

* * *

ההשתתפות בכנס ובהרצאות מותנת בהרשמה מראש ובעלות של 70 שקלים
חברי איגוד מקצועות האנימציה נהנים מהשתתפות חינם גם בארוע זה

* ההטבה ניתנת גם לחברי איגודי היוצרים האחרים
מספר המקומות מוגבל

מהרו להירשם עכשיו ולהבטיח את השתתפותכם בכנס!
הכנס יתקיים ביום ראשון
 12.8.12 בסינמטק תל אביב

בין השעות 11:00 ל-19:00

סגור לתגובות.