ברוכים הבאים לאיגוד מקצועות האנימציה

מי אנחנו?
אנחנו הכתובת שלכם לכל פנייה מקצועית, הגב שלכם בכל בעיה, ומייצגים אתכם, יוצרי ויוצרות אנימציה, בכל דיון ויוזמה שנוגעים לעתיד מקצועות האנימציה בישראל – בקולנוע, טלוויזיה, גיימינג, פרילנס, פוסט.
מול קרנות הקולנוע, גופי ממשל וגופים משדרים אנחנו פועלים להעלאת התקציבים המופנים לאנימציה. בתוך התעשייה, אנחנו מספקים ייעוץ משפטי, הכוונה, אירועים מקצועיים וסדנאות, ופועלים לקידום הסולידריות בין כל העוסקים באנימציה בישראל. בעולם, אנו מייצגים את חברי האיגוד בפסטיבל אנסי, במיפ, ובכל פלטפורמה אחרת לשיתופי פעולה שיכולים להביא את הכישרון האדיר שלכם אל השוק העולמי.

מה אנחנו עושים?
בשנים האחרונות פעל האיגוד להקמת מסלולי הגשה חדשים לאנימציה בקרנות הקולנוע ובמפעל הפיס, דאגנו ואנו ממשיכים לדאוג להכללת יוצרי אנימציה בקולות קוראים, הקמנו את פיצ’ינג “דראפט/סקיצה” השנתי לשיתופי פעולה בין אנימטורים ותסריטאים, ייסדנו תחרות פיתוח פורמטים לילדים בשיתוף עם מיפ ג’וניור, השקנו פרויקט מנטורינג שמפגיש בין ותיקי התעשייה לצעירים בה, הקמנו יריד תעסוקה שנתי ראשון מסוגו שמפגיש בין סטודיואים לבוגרי לימודים, וקיימנו ערבים מקצועיים וסדנאות על כל היבטי המקצוע: פיתוח, הפקה, סטוריבורדינג, מכירה (פיץ’), חוזים ועוד.

סולידריות היא שם המשחק.
האיגוד הוא ההזדמנות שלכם להיות חלק מקהילה של בעלי מקצוע שמעוניינים לפעול כדי לשפר את עתיד התחום שלהם בישראל. באמצעות פעולה משותפת נוכל להצעיד את שוק האנימציה המקומי אל עבר הישגים חדשים ומפוארים יותר ממה שכל אחד ואחת מאיתנו מסוגלים להגיע אליו לבד.

אתם האיגוד!
איגוד מקצועות האנימציה הוא עמותה רשומה, ולכל חבר וחברה באיגוד יש את הזכות לבחור ולהיבחר לוועד המנהל, שמתווה את מטרות העמותה ואת פעולותיה לאורך השנה. אבל אל תחכו לאסיפה השנתית, אתם ממש לא צריכים להיות חברי ועד כדי לקבל אוזן קשבת. לכל חבר וחברת איגוד יש זכות להציע, להתערב, לבקש, להגיע לישיבות ועד ולשאול כל מה שעולה בראשכם וקשור לשוק האנימציה בישראל, תמיד. יש לכם רעיון לאירוע? מידע מקצועי שהייתם רוצים לקבל? כיוון לשיתוף פעולה עם גופים שמחפשים יוצרי אנימציה בישראל? רוצים לחשוף את חברי האיגוד לטכנלוגיה חדשה? לא מפסיקים לחשוב על דרכים לשיפור המקצוע שלכם? אנחנו הכתובת.

אדיר. איפה מתחילים?

1. הירשמו עכשיו לאיגוד>>
2. לעדכונים שוטפים לגבי כל אירועי והטבות האיגוד, מומלץ לעשות לייק לעמוד הפייסבוק שלנו, ממש כאן>> (מומלץ גם להוסיף בפייסבוק כחבר את ועד איגוד מקצועות האנימציה, כדי שנוכל לענות לשאלותיכם בזריזות דרך הפייסבוק).
העדכונים יישלחו גם במייל.

בכל שאלה, בעיה, הצעה, או רעיון, אנא פנו לאחראי על קידום היצירה המקורית באיגוד, יונתן שקדי.
מייל: shkedi.animation@gmail.com
טלפון/וואטסאפ: 054-7568994
ברוכים הבאים לקהילת יוצרי האנימציה בישראל!

סגור לתגובות.